Tłumaczenia medyczne francuski

rzetelne i szybkie tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka francuskiego

Specjalistyczne tłumaczenia medyczne

Jako doświadczone biuro tłumaczeń wiemy jak istotne jest fachowe tłumaczenie dokumentów medycznych. Wymaga ono nie tylko dogłębnej znajomości języka, ale i doskonałej orientacji w ciągle rozwijającej się terminologii medycznej. Współpracujemy zatem z ekspertami z dziedziny medycyny, farmakologii czy biotechnologii, którzy są specjalistami w swojej branży. Są oni nastawieni na ciągły rozwój swoich kompetencji przez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Ile kosztuje tłumaczenie medyczne?

W naszym biurze wykorzystujemy efektywne narzędzia i zoptymalizowany system zarządzania projektami, który wpływa zarówno na skrócenie czasu realizacji powierzonych nam tłumaczeń, jak i na ich cenę. Dzięki specjalizacji zadań oraz indywidualnej wycenie, otrzymają Państwo rozsądną i satysfakcjonującą ofertę bez utraty jakości przekładów. Staramy się by każdy dokument był nie tylko profesjonalnie przetłumaczony, ale także odpowiadał Państwa finansowym oczekiwaniom.

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa informacji

Nasze biuro tłumaczeniowe jest godnym zaufania partnerem, który współpracował z wieloma czołowymi firmami w swojej branży, które doceniając nasze standardy obsługi, zostały naszymi stałymi Klientami. Oczywistym jest zatem dla nas, że każdy powierzony nam dokument traktowany jest jako poufny. Chronimy wszystkie informacje przed dostępem osób trzecich dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz rzetelnej pracy naszych pracowników i tłumaczy.

Nasza dewiza: najwyższa jakość usług

Podchodzimy do każdego zadania profesjonalnie i dbamy o to, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Cenimy Państwa czas dlatego wykonamy błyskawiczną i bezpłatną wycenę. Zawsze oferujemy jak najszybsze terminy realizacji tłumaczeń, których skrupulatnie przestrzegamy. Budujemy profesjonalne zespoły złożone przez specjalistów w swojej branży, których praca przebiega wieloetapowo, co gwarantuje najwyższą jakość usług translatorskich.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Tłumaczenia medyczne z zakresu języka francuskiego wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów

Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami z zakresu medycyny

Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia profesjonalnych tłumaczy, którzy dzięki swojemu wykształceniu i doświadczeniu zapewniają wysokiej jakości tłumaczenia medyczne z zakresu języka francuskiego. Wychodzimy z założenia, że poprzez dogłębną rekrutację zatrudniamy nie tylko filologów specjalizujących się w tłumaczeniach tekstów medycznych, ale również czynnych lekarzy posługujących się biegłym francuskim. Każdy dokument traktowany jest przez nas indywidualnie, dlatego powierzamy go ekspertowi z danej dziedziny, który uwzględni specyfikę terminologiczną. W niezbędnych przypadkach korzystamy z pomocy naszych tłumaczy przysięgłych.

Wiemy jak bardzo ważne jest profesjonalne tłumaczenie dokumentów medycznych

Nikogo nie trzeba przekonywać, że każde słowo w dokumentach medycznych ma swoje znaczenie, a ich błędny przekład może nieść katastrofalne dla zdrowia i życia ludzkiego skutki. Dobra znajomość języka francuskiego, zacięcie lingwistyczne w ojczystym języku, skrupulatność a przede wszystkim spora dawka merytorycznej wiedzy z zakresu medycyny muszą iść zatem w parze, tak aby zarówno lekarz jak i pacjent stykający się z różnoraką dokumentacją medyczną nie miał żadnych problemów z jej zrozumieniem. Dlatego w naszym biurze zatrudniamy tłumaczy, którzy spełniają powyższe kryteria.

Profesjonalne tłumaczenia dla firm medycznych, szpitali, lekarzy i pacjentów

Tłumaczenia dla firm medycznych i instytucji naukowych

Jesteśmy w stanie zagwarantować tłumaczy, którzy dzięki swojej rzetelnej pracy pomogą nawiązać jak najbardziej korzystne kontakty biznesowe dla Państwa firmy. Mamy świadomość, że od jakości naszych tłumaczeń zależy powodzenie projektów naszych Klientów z branży medycznej. Zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale orientują się w poszczególnych specjalizacjach nauk medycznych i ciągle rozwijającej się terminologii. Dlatego już dziś powierz nam swoją dokumentację dotyczącą wyrobów instrumentów medycznych, wyniki badań laboratoryjnych, ekspertyzy, specyfikację badań klinicznych oraz te dokumenty, które będą skierowane do pacjentów: ulotki informacyjne, artykuły naukowe czy medyczne materiały marketingowe.

Tłumaczenia dokumentacji medycznych dla lekarzy i pacjentów

Tłumaczenia medyczne z zakresu języka francuskiego mogą być potrzebne każdemu z nas. Każdy, kto chce skorzystać z opieki zdrowotnej we Francji, często musi skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego tłumacza, który dokona profesjonalnego i kompletnego tłumaczenia dokumentacji medycznej pacjenta – historii choroby, kart informacyjnych leczenia szpitalnego czy wyników badań. Specjalistyczna terminologia medyczna musi wówczas być oddana z należytą uwagą, bo to od jej rezultatów będzie zależeć dalszy proces leczenia, dlatego tak ważne jest korzystanie z usług wykształconych i doświadczonych tłumaczy.

Tłumaczenia medyczne francuski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (2 ocen)