Szybka, niezobowiązująca i bezpłatna wycena tłumaczenia
Wycena

Odpowiadamy ekspresowo

Po przesłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą koszt, proponowany termin realizacji oraz szczegółową instrukcję dotyczącą zamówienia.

Gwarantujemy poufność

Nasze Biuro Tłumaczeń zobowiązuje się do zachowania poufności w odniesieniu do wszystkich informacji zawartych w powierzonych materiałach. 

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych traktujemy jako absolutny priorytet. Zabezpieczamy przekazane nam dokumenty cały proces realizacji tłumaczenia.

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

W celu otrzymania dokładnej wyceny tekstu prosimy o wypełnienie poniższego formularza

Po przesłaniu wypełnionego formularza, niezwłocznie otrzymają Państwo odpowiedź zawierającą koszt tłumaczenia

Formularz wyceny tłumaczenia

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Pozostałe są opcjonalne, ale ich wypełnienie ułatwi nam kontakt, a co za tym idzie może przyspieszyć wykonanie tłumaczenia. Jeśli mają Państwo problemy techniczne w wypełnieniem formularza prosimy o przesłanie informacji oraz plików do tłumaczenia na adres e-mail: [email protected].

Uwaga dozwolone typy plików: jpg, gif, png, doc, docx, txt, zip, rar, pdf, png, tiff, wps, xls, xlsx Pliki z innymi rozszerzeniami prosimy przesyłać mailem

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest 123 Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków, tel.: 888-500-123, e-mail: [email protected]. Dane będą przetwarzane do podjęcia działań na Pana/Pani żądanie w celu świadczenia usługi tłumaczenia (realizacji umowy w tym przedmiocie). Dane będą przetwarzane do czasu zrealizowania lub zaprzestania realizowania ww. celów. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do podanych danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz niepodanie ich będzie skutkowało niemożnością realizacji celów, o których mowa powyżej.

Tłumaczenia francuski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (2 ocen)