Tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego

Tłumaczenia opatrzone pieczęcią i podpisem tłumacza wpisanego na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości

Wysokiej jakości tłumaczenia

Jako biuro tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem wykonywania tłumaczeń z zakresu języka francuskiego, jesteśmy w stanie przetłumaczyć dla Państwa różnorakie teksty ze wszystkich specjalizacji. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, którzy posiadają wysokie kwalifikacje, kompetencje lingwistyczne oraz rozległą wiedzę specjalistyczną i są w stanie sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Tylko i wyłącznie najlepszy tłumacz przysięgły francuskiego

Daj się zaskoczyć niską ceną

Wielu naszych Klientów spotkało miłe zaskoczenie, gdy otrzymali w pełni profesjonalnie przetłumaczony i uwierzytelniony tekst za bardzo rozsądną cenę. Nasze biuro tłumaczeń dokłada wszelkich starań aby jakość tłumaczenia szła w parze z konkurencyjnością cen. Po pierwsze, dokonujemy dla Państwa ekspresowej, bezpłatnej wyceny uwzględniającej wszelkie indywidualne oczekiwania Klientów. Po drugie, po wykonaniu usługi nie dodajemy żadnych dodatkowych opłat.

Profesjonalna obsługa na każdym etapie

Od początku do końca dbamy o to, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie. Wycenimy ekspresowo i bezpłatnie każdy tekst, co oznacza, że z domu i bez konieczności odwiedzania naszego biura tłumaczeń mogą Państwo zlecić nam tłumaczenie języka francuskiego. W dalszym kroku zlecimy je wyspecjalizowanym tłumaczom przysięgłym, którzy od lar posługują się językiem francuskim po to, by dostarczyć Państwu jak najszybciej i w jak najlepszej jakości dowolny dokument.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem

Tworzymy zespół ludzi, którzy z zapałem i pasją przystępują do pracy, doceniając tym samym jej wartość. Dlatego szanujemy również Państwa pracę i gwarantujemy, że wszystkie dokumenty przesłane do naszego biura tłumaczeń traktowane są przez naszych pracowników poufnie. Dokładamy wszelkich starań nie tylko do jakości tłumaczenia, ale przede wszystkich do jakości obsługi, wiedząc jak ważna w biznesie jest współpraca z zaufanymi partnerami.

Zamów przez Internet

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Świadczymy różnorodne tłumaczenia z zakresu języka francuskiego, w tym m.in.:

Tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego

Standardy tłumaczeniowe w Polsce są regulowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości ustawą o zawodzie tłumacza. Według niej każdy tłumacz francuskiego chcący wykonywać usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych musi zdać egzamin państwowy, który uprawnia do tworzenia poświadczonych tłumaczeń umów i licencji, dokumentów urzędowych, finansowych i sądowych. Takie tłumaczenie jest zawsze opatrzone okrągłą pieczęcią tłumacza z jego imieniem, nazwiskiem i językiem, co do którego posiada uprawnienia przekładu. W naszym biurze tłumaczeń współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi specjalizującymi się w języku francuskim.

Tłumaczenie przysięgłe ustne

Konieczność tłumaczenia przysięgłego ustnego występuje wszędzie tam, gdzie dwie strony, posługujące się dwoma odmiennymi językami, muszą się oficjalnie porozumieć. Obecność tłumacza przysięgłego jest niezbędna zatem w instytucjach państwowych np. podczas ślubów z obcokrajowcami czy w sądach podczas rozpraw sądowych. Pomoc wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego jest niezbędna także podczas podpisywania aktów notarialnych, dokumentów urzędowych, tworzenia międzynarodowych umów, rozmów biznesowych. Od jakość tłumaczenia symultanicznego czy konsekutywnego nierzadko zależy przebieg tego typu oficjalnych spotkań.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów sądowych, administracyjnych i urzędowych

Tłumaczenia przysięgłe w najlepszych cenach

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów z j.polskiego na j. francuski i odwrotnie

Instytucje państwowe często wymagają, aby przekłady dokumentów, które im przedstawiamy do wglądu, były wykonane przez tłumacza przysięgłego. Oznacza to, że tłumaczenia świadectw, dyplomów, dokumentów samochodowych, statutów, autoryzacji, aktów prawnych, aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu, zaświadczeń lekarskich, dokumentacji medycznej, pełnomocnictw czy wszelkiego rodzaju umów powinny być uwierzytelnione i opatrzone pieczęcią uprawnionego do tego tłumacza. Dlatego jeżeli potrzebujesz takiego tłumaczenia w zakresie języka francuskiego, napisz do nas, a my ułatwimy Ci dokonywanie wszelkich formalności.

Twoja firma potrzebuje tłumacza przysięgłego? Zgłoś się do nas!

U nas zamówisz tłumaczenie przysięgłe ustne i pisemne

Jeżeli Twoja firma potrzebuje doświadczonego tłumacza przysięgłego, który wykona profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne z zakresu języka francuskiego, to dobrze trafiłeś. Nasi tłumacze poświadczą dokumenty Twojej firmy: statuty spółek, dokumenty z Urzędu Skarbowego i ZUS-u, wyciągi z rejestrów handlowych, dokumentację przetargową, pisma zaświadczające spełnianie norm europejskich i wszelkiego rodzaju umowy. Pomożemy również obsłużyć wszelkie spotkania biznesowe, konferencje czy będziemy towarzyszyć podczas negocjacji, wiedząc, że od jakości naszego tłumaczenia zależy sukces Twojej firmy na rynku międzynarodowym.

Tłumacz przysięgły język francuski

Biuro Tłumaczeń 123tlumacz.pl
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

[email protected]
[email protected]

5/5 - na podstawie (10 ocen)