Specjalizacja tłumaczeń tekstów technicznych

Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach technicznych z zakresu języka francuskiego. Dzięki złożonej rekrutacji, zatrudniamy w naszym biurze kompetentnych tłumaczy z branży technicznej i technologicznej, którzy posiadają kierunkowe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w przekładzie projektów z zakresu techniki, przemysłu, robotyki i dziedzin pokrewnych. Tłumaczyliśmy również dokumenty dla firm chemicznych, petrochemicznych, motoryzacyjnych, informatycznych i wielu innych.

U nas jakość przekładu idzie w parze z atrakcyjną ceną

Dzięki rzetelnej, terminowej i profesjonalnej pracy naszych tłumaczy, zdobyliśmy przez lata szereg zadowolonych i stałych Klientów, którzy doceniają wysokiej jakości tłumaczenia przy zachowaniu optymalnej ceny. W pierwszym etapie pracy uwzględniamy wszelkie Państwa oczekiwania i dokonujemy indywidualnej, bezpłatnej wyceny tekstów. Dbamy o to, by finalna cena nie zawierała żadnych ukrytych opłat czy dopłat po realizacji zlecenia. Efektywnie zarządzamy biurem po to, by oferować jak najbardziej konkurencyjne ceny.

Zadbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji

Nasza firma podchodzi odpowiedzialnie do każdego zleconego tłumaczenia, dlatego zwracamy bardzo dużą uwagę aby zapewnić bezpieczeństwo informacji powierzanych przez naszych Klientów. Wszyscy pracownicy i tłumacze są osobami godnymi zaufania oraz zostali zobowiązani do zachowania poufności otrzymanych danych. Współpracując z naszym biurem, macie Państwo pewność, że dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz dzięki wysokim standardom pracy, nie dojdzie do wycieku żadnych informacji.

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi

Tekst techniczny jest rodzajem tekstu specjalistycznego, więc tym samym tłumacz przystępujący do tłumaczenia musi posiadać nie tylko gruntowną biegłość języka polskiego i francuskiego, ale także fachową wiedzę w swojej branży. Nasi tłumacze dokumentów technicznych stosują rygorystyczne reguły przekładu wiedząc, że teksty techniczne podlegają zupełnie innej standaryzacji, niż teksty niespecjalistyczny. Dokładamy wszelkich starań by zarówno jakość naszej obsługi, jak i efekt finalny tłumaczenia spełniał najwyższe standardy.

Bogata oferta wysokiej jakości tłumaczeń technicznych z zakresu języka francuskiego

Specyfika tłumaczeń technicznych

Teksty techniczne opierają się na wysoko specjalistycznej terminologii, którą nierzadko tworzą słowa z wielu branż. Dlatego ważne jest wykształcenie kierunkowe, ale także posiadanie rozległej wiedzy ogólnej. Ciągle rozwijające się badania technologiczne wymagają także od tłumaczy nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Biorąc pod uwagę, że teksty techniczne zawierają wiele danych liczbowych, znaków specjalnych czy różnego rodzaju wykresów, tabel, rysunków tłumacz musi również być wyczulony na każdy najmniejszy szczegół. Dlatego jeżeli potrzebujesz tłumacza posiadającego powyższe cechy – zgłoś się do nas.

Proces przekładu specjalistycznego tekstu technicznego

Każdy tekst powierzamy tłumaczom będącym specjalistami w konkretnej gałęzi techniki i dziedzin pochodnych. Posiadają oni odpowiednie kwalifikacje, poświadczone dyplomami najlepszych polskich i zagranicznych uczelni oraz certyfikatami wysokich kompetencji zawodowych. Każdy przekład techniczny przechodzi szczegółowy proces weryfikacji i, w razie potrzeby, jest konsultowany z niezależnymi ekspertami – stale współpracujemy z wybitnymi inżynierami zarejestrowanymi w Naczelnej Organizacji Technicznej, którzy służą nam swoją wiedzą w szczególnych przypadkach. Niezależnie od tego, jakiej dziedziny nauk technicznych dotyczy Państwa zlecenie, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Wykonamy dla Państwa tłumaczenie techniczne z każdej branży

Nasze biuro tłumaczeniowe jest w stanie przyjąć zlecenia obejmujące przekład wszelkiego rodzaju specjalistycznych tekstów w obrębie języka polskiego i francuskiego. Dokonamy dla Państwa profesjonalnego tłumaczenia z zakresu inżynierii materiałowej, inżynierii produkcji, metalurgii, elektroniki, elektrotechniki, informatyki, telekomunikacji, energetyki, automatyki i robotyki, mechaniki, budowy i eksploatacji maszyn oraz motoryzacji. Posiadamy też wyspecjalizowanych tłumaczy mogących przetłumaczyć teksty z zakresu inżynierii środowiska, technologii chemicznej, biotechnologii, geodezji, górnictwa, energetyki czy budownictwa.

Tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznej

Przetłumaczyliśmy tysiące stron dotyczących technologii procesowej, sprzętu technicznego, czy kart charakterystyk. Oferujemy profesjonalny przekład instrukcji obsługi, kart urządzeń, książek serwisowych, opisów produktów, certyfikatów bezpieczeństwa oraz wszelkiego innego rodzaju dokumentacji technicznej. W naszej ofercie obejmującej tłumaczenia z zakresu języka francuskiego znaleźć można również przekład kosztorysów, harmonogramów oraz specyfikacji przetargowej i patentowej. W razie konieczności, korzystamy z usług naszego tłumacza przysięgłego. Dokładamy starań by oddać jak najwierniej każde słowo i cieszymy się z dużego grona usatysfakcjonowanych Klientów.