Wyspecjalizowane tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Jesteśmy biurem tłumaczeniowym z wieloletnim doświadczeniem i współpracującym z najlepszymi specjalistami, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wysokiej jakości tłumaczenia z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego, pracy, rodzinnego, podatkowego czy budowlanego. Doskonale znamy specyfikę prawną Francji i krajów francuskojęzycznych dlatego mogą być Państwo spokojni – używamy profesjonalnego nazewnictwa dbając o to, by tekst był spójny i zrozumiały.

Dbamy o konkurencyjność cen

Mamy świadomość, że rynek usług tłumaczeniowych cały czas się powiększa, jednak nie zamierzamy niezdrowo rywalizować z innymi ponieważ jesteśmy pewni pozycji jaką posiadamy. Od lat zawsze dbaliśmy, by jakość naszych tłumaczeń spełniała najwyższe standardy przy zachowaniu rozsądnych cen, co pozwoliło nam zdobyć grono usatysfakcjonowanych Klientów. W naszej pracy ciągle kierujemy się tymi wartościami. Już dziś zobacz jak łatwo i tanio można zdobyć profesjonalny przekład.

Bądź pewny bezpieczeństwa powierzanych informacji

Nasze biuro tłumaczeniowe dokłada wszelkich starań by zachować poufność powierzanych nam dokumentów prawnych i prawniczych. Wszystkie dokumenty przesyłane przez Klientów są chronione przed dostępem osób trzecich, co oznacza, że do przesyłanych tekstów mają dostęp tylko pracownicy i profesjonalni tłumacze, którzy wiedzą, że od jakości naszej pracy zależy bezpieczeństwo naszych Klientów indywidualnych i firmowych.

Profesjonaliści pracują dla profesjonalistów

Aby dostarczyć Państwu profesjonalnie przetłumaczony tekst specjalistyczny z zakresu prawa i administracji, współpracujemy z wieloma tłumaczami, którzy posiadają nie tylko wykształcenie uniwersyteckie z zakresu lingwistyki czy filologii francuskiej, ale także posiadają gruntowną, poświadczoną odpowiednimi dyplomami wiedzę specjalistyczną bądź są od lat praktykami prawa. Dbamy o to, aby zarówno Klienci prywatni i korporacyjni otrzymali dokument poprawny językowo, jak i merytorycznie.

Bogata oferta tłumaczeń prawnych i prawniczych z zakresu języka francuskiego

Znamy specyfikę tekstów prawnych i prawniczych

Tłumacząc od lat teksty z zakresu prawa wiemy, że każdy dokument przypisany jest konkretnemu systemowi prawnemu i cechuje się odpowiednią terminologią. W rezultacie, mamy świadomość jak ważne jest, żeby osoba dokonująca przekładu była doskonale zaznajomiona z danym systemem prawnym i językiem tekstu źródłowego. Dlatego współpracujemy z tłumaczami, którzy zarówno doskonale posługują się językiem francuskim, jak i stale podnoszą swoje kompetencje merytoryczne. Dokładają oni największych starań by każda, nawet najbardziej złożona informacja prawna, została starannie przetłumaczona.

Tłumaczenie ustne z zakresu języka francuskiego

Tłumaczenia prawne i prawnicze niezwykle często wymagają obecności tłumacza ustnego, który będzie posługiwał się specjalistycznym słownictwem pozwalającym na owocne porozumienie podczas oficjalnych rozpraw sądowych czy przesłuchań. Bezproblemowe porozumienie z francuskojęzycznymi przedstawicielami władzy i sądownictwa jest możliwe dzięki fachowej obsłudze doświadczonego tłumacza. Ułatwi on przebieg wszelkiego rodzaju rozpraw, wizyt u prawników i notariuszy czy przesłuchań na policji. Fachowa pomoc tłumaczeniowa jest również potrzebna obcokrajowcom chcącym rozwiązać kwestie prawne w Polsce. Nasze biuro w każdym wypadku zagwarantuje pomoc tłumacza przysięgłego.

Tłumaczenia prawne dla klientów indywidualnych

Oferta naszych tłumaczeń jest skierowana do klientów indywidualnych, którzy muszą przedstawić profesjonalnie przetłumaczone dokumenty instancjom wyższym, jak i dla czynnych adwokatów, notariuszy czy radców prawnych. Każdy, kto potrzebuje fachowego przekładu z zakresu języka francuskiego może zgłosić się do naszego biura, które dokonuje specjalistycznych tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentacji prawniczej: pism procesowych, korespondencji prawnej, pozwów, aktów oskarżenia, wyroków, komentarzy i pełnomocnictw. Do każdego tekstu podchodzimy indywidualnie, dlatego starannie dobieramy tłumaczy, którzy specjalizują się w danej gałęzi prawnej.

Tłumaczenia prawne dla firm i instytucji publicznych

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne tłumaczenia dla klientów firmowych, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Wykonamy wysokiej jakości tłumaczenia dla podmiotów, które potrzebują przekładu kontraktów, korespondencji biznesowej, rocznych sprawozdań, obrotu prawnego, licencji czy ekspertyz. Nasi eksperci dbają o specjalistyczną terminologię i są świadomi wagi każdego słowa, dlatego dbają o to by przekład dotarł do Państwa nie tylko jak najszybciej, ale by był bezbłędny i uwzględniał specyfikę systemu prawnego. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe dokumentów, które wymagają stosownej pieczęci tłumacza z ministerialnej listy.