W ofercie naszego biura mogą Państwo znaleźć możliwość tworzenia, dostosowania i redagowania francuskojęzycznych tekstów, które mają być umieszczone na stronach internetowych, czy blogach, zarówno tych prywatnych, jak i firmowych. Jesteśmy w stanie tworzyć również eksperckie artykuły przeznaczone dla prasy i wszelkiego rodzaju komunikaty prasowe czy teksty marketingowe. Jeżeli szukacie Państwo tłumaczy, którzy stworzą treści i z przyjemnością obsłużą różne media społecznościowe – to trafiliście pod dobry adres.

W proces tworzenia tekstów zawsze angażujemy wyspecjalizowanych tłumaczy języka francuskiego, redaktorów i doświadczonych copywriterów, którzy opracowują treści z myślą o dostosowaniu ich do wymagań odbiorcy docelowego. Mamy świadomość, jak ważna jest lekkość, oryginalność i zrozumiałość języka w tego typu tekstach dlatego zawsze ostateczne teksty są weryfikowane przez native speakerów języka francuskiego.

Jesteśmy biurem tłumaczeń proponującym partnerską współpracę, dlatego w trakcie realizacji zlecenia jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i wskazówki. Przed przyjęciem zlecenia dokładnie konsultujemy Państwa oczekiwania i na każdym etapie wysłuchujemy intencji komunikacyjnych, jakie chcą Państwo przekazać odbiorcom. Dzięki naszemu profesjonalnemu, ale także kreatywnemu tworzeniu treści, Państwa firma jest w stanie stworzyć dobry wizerunek na arenie międzynarodowej oraz rozszerzyć grono odbiorców, którzy mogą się stać oddanymi klientami.

Rate this page